Date Day Leisureland  Renmore NUIG Land Training via ZOOM
01/10/2020 Thursday   Black, Silver 18.15-19.45 CANCELLED    
02/10/2020 Friday Blue, White, Yellow 16.30-18.00 Mulry Black, Silver 18.15-20.15 Kazimierczak    
03/10/2020 Saturday Black,Silver,Blue18.00-20.00 I & E Joyce / Yellow,Orange B 12.00-13.30 L McCormack Orange A 07.30-09.00  Dickson White 15.30 - 17.00 A. O'Brien 8am Kenny, 9 am, N. Joyce, 10 AM  E.Daly
04/10/2020 Sunday   White 12.00-13.30 M Dolan Black,Silver,Blue 07.15-08.45 B Clarke  
05/10/2020 Monday Black, Silver, White 06.00-07.30 O Currie   Orange C 16.30  - 17.30 D King  
06/10/2020 Tuesday Orange A/Yellow 16.30-18.00 C.Kelly      
07/10/2020 Wednesday Black, Silver, Blue 06.00-07.30 Smyth      
08/10/2020 Thursday   Black, Silver 18.15-19.45 Kenny    
09/10/2020 Friday Blue, White, Yellow 16.30-18.00 R Thornton Black, Silver 18.15-20.15 Welby   PIA TO HOST
10/10/2020 Saturday Black,Silver,Blue. 18.00-20.00 Bates    /     Yellow,Orange B 12.00-13.30 R Osborne Orange A 07.30-09.00 C Roche White 15.30 - 17.00 N McCarthy 09.00 Hogan, 10.30  N. O'Donnell  
11/10/2020 Sunday   White 12.00-13.30 Y Cai Black,Silver,Blue 07.15-08.45 Liptrot  
12/10/2020 Monday Black, Silver, White 06.00-07.30 Hogan   Orange C 16.30-17.30 Finneran  
13/10/2020 Tuesday Orange A/Yellow 16.30-18.00 N Lynch      
14/10/2020 Wednesday Black, Silver, Blue 06.00-07.30 Jager      
15/10/2020 Thursday   Black, Silver 18.15-19.45 Whelan    
16/10/2020 Friday Blue, White, Yellow 16.30-18.00 J Monaghan Black, Silver 18.15-20.15 Jennings    
17/10/2020 Saturday Black,Silver,Blue.18.00-20.00 Katie Kelly    /    Yellow,Orange B 12.00-13.30 C Keane Orange A 07.30-09.00 C O'Connor White 15.30 - 17.00 Connaughton 09.00 Mooney,    10.30  G Griffin
18/10/2020 Sunday   White 12.00-13.30 A. O'Brien Black,Silver,Blue 07.15-08.45 Daly  
19/10/2020 Monday Black, Silver, White 06.00-07.30 N Joyce   Orange C 16.30 - 17.30 L O'Connor  
20/10/2020 Tuesday Orange A/Yellow 16.30-18.00 L Awaja      
21/10/2020 Wednesday Black, Silver, Blue 06.00-07.30 Mooney      
22/10/2020 Thursday   Black, Silver 18.15-19.45 O'Donnell    
23/10/2020 Friday Blue, White, Yellow 16.30-18.00 L Casserly Black, Silver 18.15-20.15 Fitz.O'Brien    
24/10/2020 Saturday Black,Silver,Blue.18.00-20.00 Aimee Kelly   /  Yellow,Orange B 12.00-13.30 Turner Orange A 07.30-09.00 M Sheridan White 15.30 - 17.00 E Tannian 09.00 Kearns    10.30  Jennings
25/10/2020 Sunday   White 12.00-13.30 K Banks Black,Silver,Blue 07.15-08.45 Griffin  
26/10/2020 Monday Black, Silver, White 06.00-07.30 Cugalj   Orange C 16.30 - 17.30 R MacGiollarnath  
27/10/2020 Tuesday Orange A/Yellow 16.30-18.00 P O'Malley      
28/10/2020 Wednesday Black, Silver, Blue 06.00-07.30 Boyle      
29/10/2020 Thursday   Black, Silver 18.15-19.45 Whelan    
30/10/2020 Friday Blue, White, Yellow 16.30-18.00 S Currie Black, Silver 18.15-20.15 Kazimierczak    
31/10/2020 Saturday Black,Silver,Blue.18.00-20.00 Connery   /  Yellow,Orange B 12.00-13.30 McEnroy Orange A 07.30-09.00 Baltruszewicz White 15.30 - 17.00 A Flannery 09.00  K.Kelly   10.30 Clarke